Vana mööbli restaureerimine /

Vana mööbli restaureerimine /

Restaureerimine projektide koostamise alal on. . . ?

Taastamine puidust inventar ja värvimine võtab aega ja tähelepanu detailidele . Vana puust inventuuri Sageli on värviga, mis on koorimine või lõhestatud ja mahaperioodi ta võib hakata tundumapealtnägija . Nagu paljude taastamine projektide ettevalmistamise valdkonnas on oluline pakkudavärske uus watch . Andke oma vana lõhestatud tükk puidust inventuuri uue käekella anda oma kodu kujundusestNoort tunne kaebuse\. . . ?

Hoidke panus tükki nii lähedal originaal olukord saab , see tähendab, et kerge kasutada , ei ole otsese päikesevalguse ja especial seoses . teine ​​tükki , mis on spetsiaalselt pidajad oodata especial osas , samuti kui nad ei ole muuseumi kvaliteet . Vana puit kuivab ja riistvara rusts ja corrodes . Vana varusid võiks uuesti liimitud kui liigesed saavad ebakindel ja riistvara , mida saab hoida puhtana . hoidke inventaripiirkonnas , mis ei ole esitada laia temperatuuri ja niiskuse muutusi ja kaitseb pindu vee ja jahu loksumise . Kui teil on vaja viimistlema , kasutagetaastamine lakk või vaha pigempolüuretaanist - they'll kaitsta puitu ja lase tal hingata . \ . lihtsalt ei tee asju, mis on tõenäoliselt andjatelt seeVanade inventuuri17. otsese. . . ?

1973Kaunite Kunstide Kooli Nancy häll juugend ja summaWorld Expo 1900 , oli minu jaoks tänutalent tasumata professorid,pindala jahüppelaud , mis võimaldas mul kasvadatislerrestaureerimine. Näiteks . . . ?

Erinevaid teooriaid külluses maailmas varude taastamine . Näiteks diffrent inimesed hoidke teoreetika et lammutamine inventuuri puiduni kõrvaldabmööblieseme ajalugu , kartes taastamine peatab link viimase tulevastele põlvedele . Aga kas siis, kui funktsioonid tükk inventuuri , naguoriginaal täielik, on veel kadunud,inventari ei ole mõtet hoida , kui ei taastata . Sel juhul ei ole valik , vaid eemaldage ülejäänud vana värvi asendadalooduslik täielik või värviga , nii et sobib aeg inventuuri